Oferta pobytowa ośrodka Zimowit w Wiśle

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy ?Zimowit? w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, przygotowania konferencji, zjazdu rodzinnego, kongresu, organizacji plenerowych eventów i aktywnego spędzania czasu.Położony blisko brzegu rzeki Wisły w zacisznym zakątku ośrodek oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne i bazę hotelową. Usytuowany w malowniczych Beskidach w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych atrakcji. Dogodny dojazd, urokliwa okolica, profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki pobytu, a także liczne wyciągi całoroczne, które cieszą się, szczególnie w zimie, uznaniem narciarzy i przyciągają wielu turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a ścisłe centrum Wisły oddalone jest o kilka minut drogi pieszo Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy ?Zimowit? w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, przygotowania konferencji, zjazdu rodzinnego, kongresu, organizacji plenerowych eventów i aktywnego spędzania czasu. Położony blisko brzegu rzeki Wisły w zacisznym zakątku ośrodek oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne i bazę hotelową. Usytuowany w malowniczych Beskidach w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych atrakcji. Dogodny dojazd, urokliwa okolica, profesjonalna obsługa oraz komfortowe warunki pobytu, a także liczne wyciągi całoroczne, które cieszą się, szczególnie w zimie, uznaniem narciarzy i przyciągają wielu turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a ścisłe centrum Wisły oddalone jest o kilka minut drogi pieszo.

Cena za osobodzień ?  80 zł * (nocleg + wyżywienie: śniadania i obiadokolacje) dla osób uprawnionych członków NSZZF i PW

Cena za osobodzień ?  90 zł * (nocleg + wyżywienie: śniadania i obiadokolacje)

PRZYKŁADOWY PROGRAM POBYTU WEEKENDOWEGO

  dla grupy dysponującej własnym autokarem min.30 osób

PIˇTEK

Przyjazd grupy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w obiekcie.

Przejazd  autokarem do Istebnej. W Istebnej kulig( w przypadku braku śniegu kulig bryczką i wozem )

z pieczeniem kiełbasek, grzańcem i kwaśnicą.wieczorny powrót do Ośrodka.

SOBOTA

¦niadanie.

Całodniowa wycieczka, przykładowe programy:

WYCIECZKA 1 dniowa

OŁOMUNIEC

Przejazd do Ołomuńca- stolicy Moraw. Spotkanie z przewodnikiem,spacer po zabytkowym centrum miasta- unikalna na skalę europejską kolumna Trójcy ¦więtej (wpisana na listę UNESCO), ratusz ze wspaniałym zegarem, barokowe fontanny, Pałac Biskupi, katedra św. Wacława.

Polecamy ten wyjazd również w czasie bożonarodzeniowym (od 18.11-23.12). Wtedy oprócz tradycyjnego zwiedzania mamy czas wolny na pięknym jarmarku bożonarodzeniowym z możliwością zakupów prezentów świątecznych oraz skosztowaniem tradycyjnych potraw czeskich.

Wieczorem biesiada w obiekcie z występem regionalnego zespołu lub DJ

NIEDZIELA

¦niadanie.

Wykwaterowanie i powrót do domu.

Koszt 245 zł /os. ? dla osób uprawnionych członków NSZZF i PW

Koszt 265 zł /os.

Cena obejmuje ;

? koszt kulingu

? koszt  przewodnika miejskiego,

? ubezpieczenie KL, NW, bagaż Signal Iduna S.A) na czas pobytu w Czechach

? kolacje biesiadną z oprawą muzyczną  regionalnego zespołu lub DJ

? dwa noclegi ze śniadaniem

To jest tylko jedna z propozycji jaką możemy dla Państwa przygotować. Cały program zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta.