Pomagamy Kubie :)

Kuba to wesoły, pełen energii nastolatek. Niestety, jest obciążony wieloma wadami wrodzonymi, w swoim krótkim życiu przebył już 15 bardzo ciężkich operacji. 18 września w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej odbędzie się Wielki Festyn Charytatywny. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Z wielu schorzeń Kuby możemy wymienić: wadę serca, skoliozę piersiowo ? lędĽwiową, rozszczep wargi, niedowidzenie i głuchotą ucha prawego. W swoim krótkim życiu przebył już 15 bardzo ciężkich operacji na sercu i kręgosłupie, a proces leczenia nie został jeszcze zakończony.

?Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy w imieniu Kuby i jego rodziców do udziału w Festynie, który odbędzie się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Szczypiornie, aby tym samym wesprzeć tą akcję, skorzystać z wszystkich atrakcji oraz spędzić miłe niedzielne popołudnie ze świadomością że możemy pomóc młodemu człowiekowi w dalszym życiu? ? zachęcają organizatorzy imprezy.

Do akcji włączyli się już IMP na żużlu Tomasz Jędrzejak, IM¦ na żużlu Tai Woffinden, były reprezentant Polski w piłkę ręczną Bartłomiej Jaszka, bracia Lijewscy, zespół Two Boys, Czadowa Mamuśka oraz koszykarze ekstraklasy BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Ponadto zespoły Superligii piłki ręcznej mężczyzn, Wisła Płock, Handball Zabrze, Pogoń Handball Szczecin, Azoty Puławy oraz Chrobry Głogów, a także MZK Ostrów Wielkopolski, ICE MAT TEAM oraz TŻ Ostrovia

Za organizację odpowiadają Komitet Organizacyjny Szczypiorno Cup, Komendant COSW w Kaliszu, Dyrektor Aresztu ¦ledczego i Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Służby Więziennej w Ostrowie Wlkp.