Życzenia Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ FiPW

Szanowni Państwo

Wieczór Wigilijny i Boże Narodzenie to magiczny czas, czas w którym wszyscy jesteśmy wrażliwsi, lepsi, pełni wiary i nadziei, czas zatrzymania i zadumy przy ubogim żłóbku naszego Zbawiciela.

Życzę Wam Wszystkim, aby te Święta Bożego Narodzenia były pełne rodzinnego ciepła, atmosfery miłości i życzliwości, aby czas zadumy doprowadził nas do poczucia wdzięczności za to co mamy, za wszystko co zawdzięczamy Bogu i ludziom.

Aby czas spędzony przy wigilijnym stole odnowił w nas więzi i wzajemną troskę, miłość i życzliwość.

Chciałbym zwrócić się do tych wszystkich, których dotknęło nieszczęście, choroba, którzy zmagają się z wszelkiego rodzaju trudnościami lub w tym roku stracili kogoś bliskiego, dla których tegoroczne Święta nie będą na tyle radosne aby zapomnieć o bólu, chciałbym życzyć Wam Wszystkim pokoju i sił, wesprzeć w tym cierpieniu i zapewnić, że nie jesteście w nim sami.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom dziękuję za ten rok zmagań, ale też rok poczucia wspólnoty i  związkowego poczucia odpowiedzialności za dobro wspólne oraz życzę jeszcze lepszego i owocniejszego kolejnego roku współpracy i służby.


Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

(-) Czesław Tuła

Przewodniczący ZG NSZZ FiPW