Zaproszenie VI Bieg Przełajowy Służb Mundurowych i Sympatyków „Memoriał Tomasza Mielko”

Zaproszenie „Pobiegnij dla Tomasza”

VI Bieg przełajowy Służb Mundurowych i Sympatyków „ Memoriał Tomasza Mielko” Pod Honorowym Patronatem Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

Sześć lat temu śp. mł. chor. Tomasz Mielko – Operator Grupy Interwencyjnej Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Poznaniu zginął śmiercią tragiczną w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Aby uczcić pamięć Kolegi Tomasza Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW  w Poznaniu wraz z Dyrektorem Okręgowym Służby Więziennej w Poznaniu organizuje co roku Bieg Przełajowy, w którym każdy zawodnik oprócz sportowej rywalizacji biegnie „po prostu” dla Tomka.

Wzorem więc lat ubiegłych w dniu 15 września 2018  r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie po raz szósty zorganizowany zostanie Bieg Przełajowy będący Memoriałem Kolegi Tomasza Mielko. Bieg zostanie rozegrany na dwóch dystansach tj. 5 km oraz 10 km. Wśród wszystkich  zawodników zostaną rozlosowane cenne nagrody finansowe oraz rzeczowe. W biegu wystartować może łącznie 150 osób oraz dodatkowo   50 dzieci  na dystansie 500 m. O udziale w biegu decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Jeżeli lubisz dobrą zabawę, rywalizację w duchu Fair Play i niezapomnianą atmosferę to koniecznie zapisz się już dziś.

Służba Więzienna po Wojsku i Policji jest trzecią największą formacją mundurową w naszym kraju. Każdego dnia blisko 30.000 funkcjonariuszy Służby Więziennej z narażeniem życia pełni służbę w zakładach karnych i aresztach śledczych, strzegąc bezpieczeństwa, ładu i porządku. Funkcjonariusze SW pracują w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, w tym również tymi najgroźniejszymi, Kolega Tomasz zginął pełniąc jedną z takich „codziennych” służb.

Udział w biegu jest więc nie tylko formą dobrej zabawa, ale stanowi także wyraz szacunku dla zmarłego Kolegi Tomasza, Jego Rodziny oraz pozostałych Rodzin funkcjonariuszy poległych na Służbie Ojczyźnie.

Pobiegnij razem z Nami ! Do Zobaczenia 15 września 2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu   i Rekreacji w Drzonkowie

Zapisy, Regulamin oraz opłata startowa, dostępne są na stronie: http://super-sport.com.pl 

Wszelkie informacje na stronie : https://poznan.nszzfipw.pl

 

Zapraszamy 🙂

 

Sponsor strategiczny