Z informacji po spotkaniu w dniu 28 lutego i uchwale prezydium ZG wynika, iż ponownie na ostatniej prostej strona służbowa postanowiła stolik z ustaleniami wywalić do góry nogami (delikatnie rzecz ubierając w słowa). Arogancja kierownictwa naszej formacji sięga zenitu. Despota na czele formacji mundurowej to rozwiązanie prowadzące naszą formację w stronę góry lodowej.
Kolejny raz przyjdzie nam o swoje powalczyć na ulicy. Warto w tym miejscu pamiętać, że zbliżają się wybory parlamentarne. W chwili kiedy przyjdzie czas na spacer po Rakowieckiej walcząc o „swoje” możemy pokazać rządzącym co myślimy o tym jak kierują naszą formacją zarówno Ministerstwo Sprawiedliwości jak i przede wszystkim Służba Więzienna na czele z panem generałem.
Aktualnie mamy około 3 tysiący wakatów w służbie. 5 tysięcy nowych f-szy czekających na przeszlolenie. Doświadczona kadra znika z jednostek z prędkością światła. Ogłoszenia z promocją przyjęcia do służby za chwilę będą rozdawane w izbach wytrzeźwień tylu jest chętnych, a CZSW mówi, że w Excelu się zgadza.
Pasmo ku..a nieustających sukcesów!!😡😡!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Gp9XnkmvVsbYJ5JJyHRQNcCFqQVYQ1LYZgpeDgJB1n3CSyqpdrmM3pQNAk3sR82ql&id=100064928220560