VI Edycja Rysia ? informacje

Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu, funkcjonariusze Zakładu Karnego nr 2 we Wrocławiu, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich oraz członkowie grupy Semper Parati serdecznie zapraszają na VI edycję ?RYSIA?. Uczestnicy po raz kolejny będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz sprawdzić granice własnej wytrzymałości.

Na trasie długości biegu maratońskiego Uczestnicy będą musieli wykazać się rozlicznymi talentami i umiejętnościami, które zostaną poddane próbie na ukrytych punktach kontrolnych. Szczególnie przydatna będzie biegłość w posługiwaniu się kompasem i mapą, ponieważ każda drużyna samodzielnie wyznacza sobie trasę pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi.

Piękne okoliczności przyrody, duch zdrowej, sportowej rywalizacji, współdziałanie i wzajemne wsparcie ze strony członków drużyny sprawi, że ?RY¦? będzie jednym z bardziej zapadających w pamięć wydarzeń. Zwycięzcami imprezy będą wszyscy, którzy odważą się wziąć w niej udział ? nikt nie pozostanie przegrany. Dodatkowo każdy Uczestnik, który wystartuje w ?biegu po łapę rysia? i zaliczy przynajmniej dwa punkty kontrolne, weĽmie udział w losowaniu nagród. W tym roku chętni po raz drugi będą mogli zgłosić swój udział w nowym rodzaju trasy ? trasie rowerowej.

Maraton odbędzie się w godzinach nocnych (start imprezy zaplanowano na godzinę 19.00) z 6 na 7 maja 2017 r., na rozległym terenie wokół Kątów Wrocławskich (dokładne miejsce rozpoczęcia imprezy zostanie podane w mailu zwrotnym). Do udziału w imprezie można zgłaszać (drogą mailową, na adres patryk.aszkielowicz@rys-nocnymaraton.pl) zespoły 3?5-osobowe. Wymagane dane zgłoszeniowe to:

?  imiona i nazwiska Uczestników,

?  rodzaj trasy (piesza lub rowerowa),

?  kategoria (w przypadku trasy pieszej) wraz z określeniem formacji (w przypadku kategorii Służb Mundurowych),

?  nazwa drużyny,

?  miejscowość zamieszkania Uczestników,

?  telefony kontaktowe Uczestników.

Zgłoszenia wraz z wpisowym należy przesyłać najpóĽniej do dnia 26 kwietnia 2017 r. Dane do przelewu znajdują się poniżej:

Nr rachunku: 89 1090 2473 0000 0001 2200 5944
Nazwa odbiorcy: Nocny Maraton RY¦
Adres: 53-239 Wrocław, ul. Fiołkowa 38
Tytuł przelewu: RY¦ 2017, (nazwa drużyny)
 
Kwota wpisowego uzależniona jest od terminu płatności i wynosi:

?  50 zł/os. ? w przypadku płatności w okresie od 1 lutego do 29 marca 2017 r.,

?   60 zł/os. ? w przypadku płatności w okresie od 30 marca do 26 kwietnia 2017 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: Piotr ? 607 483 725, Paweł ? 605 033 683, Patryk ? 607 161 214. Regulamin Maratonu znajduje się na stronie www.rys-nocnymaraton.pl, a jego ostateczna wersja zostanie opublikowana 1 maja 2017 r.