Prośba o wsparcie naszego serdecznego kolegi

Marek w służbie dał się poznać jako osoba niezwykle sympatyczna i pracowita, zawsze uśmiechnięty. W paĽdzierniku 2017roku przeszedł na zaopatrzenie emerytalne, krótko nacieszył się ?swobodą?. W niedługim czasie zdiagnozowano u Niego nowotwór ? glejaka wielopostaciowego IV stopnia. Mając 44 lata nie tego od życia się spodziewał. Jest już po skomplikowanej operacji, w najbliższym czasie jest zaplanowana chemioterapia połączona z terapią radiologiczną  w szpitalu  w Poznaniu. Cieszymy się , że Marek ma wielką wolę walki o zdrowie, jest pełen nadziei. Niestety nowotwór  pozostawił po sobie częściowy niedowład lewej strony ciała, będzie potrzebna zatem intensywnie i długa rehabilitacja.

Właśnie w takich chwilach powinniśmy okazać solidarność z osobami, które potrzebują pomocy i wsparcia. Jako Zarząd Terenowy zorganizujemy pomoc, jednak w zaistniałych okolicznościach może być ona niewystarczająca.    W związku z tym zwracamy się z prośbą o POMOC. Każde wsparcie z pewnością będzie bezcenne.

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć naszego kolegę  prosimy o wpłatę na numer konta Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Zakładzie Karnym w Gorzowie Wlkp.:

Nest Bank

17 2530 0008 2047 1006 2934 0001

z dopiskiem: Pomoc dla Marka

Dziękujemy za wsparcie!!!!