Pomoc Ani!!!

APEL O POMOC DLA ANI

Mam ogromną prośbę, siostra mojego znajomego choruje na białaczkę i potrzebna jest duża ilość krwi. Wczoraj oddawałem swoją, rozmawiałem z lekarzem i nie będzie problemu z powodu nadmiaru tej krwi (jak  Ania będzie miała jej za dużo to dostaną ją inni chorzy na białaczkę z oddziału na którym jest Ania a więc jest pewność, że można pomóc jeszcze.
innym osobom).

/-/ Przemysław Postaremczak

Ania pochodzi z Kościana. Ukończyła tu Szkołę Podstawową nr 4, gimnazjum i LO im. Oskara Kolberga. Dziś ma 22-lata i choruje na białaczkę limfoblastyczną. Ania pilnie potrzebuje krwi Grupy 0 Rh +. Można dla niej oddać także każdą inną grupę krwi z informacją, że to krew dla Ani.

Wszyscy chętni w wieku od 18 do 65 lat mogą oddać dla niej oddać krew – warunkiem jest brak przeciwwskazań zdrowotnych. Punkt krwiodawstwa w Kościanie mieści się w szpitalu i działa w poniedziałki, wtorki i piątki. Rejestracja od godziny 8. do 9.

Oddając krew dla Ani należy poprosić o zaświadczenie, na którym będzie zaznaczone, że to krew dla niej. Dane do zaświadczenia: Anna Rupa, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Szamarzewskiego 82/84 60-569 Poznań. Oddział hematologii.

Zaświadczenie o oddaniu krwi prosimy przesłać na adres e-mail: asior_155@wp.pl. Dodatkowych informacji można zasięgnąć u brata Ani ? Bartka, pod numerem 661 222 863.

Oddając dla Ani krew możesz uratować jej życie. Pomóż!