Oferta kredytowa dla funkcjonariuszy i pracowników oraz emerytów Służby Więziennej – Deutsche Bank

Szanowni Państwo!

Dzięki współpracy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa oraz Deutsche Bank Polska S.A. została przygotowana dla Państwa OFERTA BEZ PROWIZJI na kredyt gotówkowy i konsolidacyjny ? szczegóły na plakacie.

Zakwalifikowani do programu funkcjonariusze są zwolnieni z dostarczania standardowej dokumentacji dochodowej. Wymagane dokumenty: legitymacja służbowa ? w celu określenia stopnia służbowego i akt mianowania/powołania, na którego podstawie określimy staż pracy. W przypadku dużej różnicy między bankowym przelicznikiem, a rzeczywistym wynagrodzeniem funkcjonariusza, które może wpłynąć na zdolność kredytową, będziemy prosili o zaświadczenie o zarobkach. Od pozostałych pracowników więziennictwa zaświadczenie o zarobkach jest jedynym wymaganym dokumentem.

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, na oprocentowanie kredytu ma wpływ bankowa ocena scoringowa danego Klienta.

Z oferty BEZ PROWIZJI mogą skorzystać również członkowie rodziny.

W przypadku Klientów z poza Poznania i okolic będę zamawiać kuriera w celu przekazania podpisanego wniosku oraz pozostałych dokumentów. Na ostateczne podpisanie umowy umawiam się bezpośrednio z Klientem w miejscu wygodnym dla Klienta (województwo nie ma znaczenia).

Oprocentowanie:

5,99% – dla kwot do 20 000zł

6,99% – dla kwot od 20 000zł do 40 000zł

7% – 8,99% – dla pozostałych kwot

Od teraz mają Państwo dedykowanego specjalistę.

WAŻNE

Informuję, że istnieje możliwość spisania wniosku/umowy za pośrednictwem kuriera w przypadku gdy bezpośrednie spotkanie jest niemożliwe z jakichkolwiek przyczyn. Jeśli mają Państwo wątpliwości lub pytania ? proszę o kontakt pod numerem wskazanym na plakacie informacyjnym.

Zapraszam do kontaktu:

Oliwia Siawrys ? Mobilny Specjalista ds. produktów kredytowych

Tel. 533 312 004

oliwia.siawrys@db.com

Deutsche Bank Polska Spółka Akcyjna

Poznań, ul.Kaliska 21

W przypadku braku kontaktu telefonicznego spowodowanego najprawdopodobniej spotkaniami, proszę o przesłanie maila, ewentualnie proszę poczekać, ponieważ zawsze oddzwaniam.

Pozdrawiam

Oliwia Siawrys