Obchody 25-Lecia powstania NSZZF i PW w Poznaniu

W dniu 11.12.2015 r. odbyły się uroczystości XXV-lecia powstania NSZZFiPW Okręgu Poznańskiego. Zorganizowane przez Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Poznaniu uroczystości rocznicowe odbyły się na terenie Hotelu Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania.. Ogółem w uroczystości wzięło udział ponad 120 osób.

Wśród zaproszonych gości znaleĽli się m.in. oraz Przewodniczący Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa kol. Czesław Tuła.

Obchody ćwierćwiecza istnienia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa stały się okazją do wspomnień, przypomnienia historii naszego związku oraz wręczenia osobom szczególnie zasłużonym Orderów XXV-lecia NSZZFiPW. Wyróżnionych zostało łącznie 115 członków naszego związku i jego przyjaciół. Udekorowani tym Orderem przez Przewodniczącego Zarządu Głównego Czesława Tułę.

Ponadto w podzięce za uczestnictwo w różnych przedsięwzięciach specjalnymi statuetkami uhonorowani zostali funkcjonariusze wchodzący w skład Kompanii Reprezentacyjnej Okręgu Poznańskiego.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego kol. Dariusz Grajczyński otrzymał z rąk przedstawicieli zaprzyjaĽnionych służb szereg gratulacji i podziękowań za długoletnią i ważną dla nich współpracę.

Dyrektor Okręgowy podziękował związkowcom za okazywaną pomoc i wyraził nadzieję na kontynuację dobrej współpracy.

Uwieńczeniem uroczystości był występ zespołu ?Pozoranci? oraz uroczysta kolacja dla wszystkich zgromadzonych i zaproszonych gości.

Organizatorzy w/w przedsięwzięcia bardzo serdecznie dziękują zaproszonym za tak liczne uczestnictwo w naszych obchodach i licząc na dalsze zaangażowanie odznaczonych oraz dalszą współpracę naszych przyjaciół życzą wszystkim dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 Z koleżeńskim pozdrowieniem

(-) Zarząd Okręgowy NSZZF i PW w Poznaniu

DSC_0201 (Medium) DSC_0230 (Medium) DSC_0227 (Medium) DSC_0233 (Medium) DSC_0195 (Medium) DSC_0246 (Medium) DSC_0250 (Medium) DSC_0252 (Medium) DSC_0362 (Medium) DSC_0273 (Medium) DSC_0299 (Medium)

więcej zdjęć z obchodów kliknij tutaj