II Mistrzostwa Polski Służby Więziennej oldbojów w piłce nożnej 14-17 paĽdziernik 2013 r ? Wisła

W dniach 14-17 paĽdziernik 2013 roku w Wiśle odbył się finałowy turniej

? II Mistrzostw Polski Służby Więziennej oldbojów w piłkę nożną ?W turnieju uczestniczyły reprezentację ośmiu inspektoratów, które podzielono na grupy

WARSZAWA ? POZNAŃ  1 ? 4

Grupę drugą wygrała reprezentacja Łodzi przed Lublinem, Krakowem i Wrocławiem, który po rozegraniu meczy grupowych został zdyskwalifikowany ze względu na udział nieuprawnionego zawodnika.

W meczach półfinałowych ŁódĽ pokonał Rzeszów 3 ? 0, a Poznań pokonał Lublin 6 ? 0W spotkaniu o trzecie miejsce RZESZÓW pokonał LUBLIN 1 -1 i karne 5-4, a w meczu finałowym POZNAŃ pokonał  ŁÓD¬  3 ? 0 zostając ponownie Mistrzem Polski Oldbojów w piłkę nożną.