I Turniej Darta Zarząd Terenowy Gębarzewo

W dniu 14 czerwca 2014 roku w Zakładzie Karnym w Gębarzewie odbył się I Turnieju Darta o Puchar Zarządu Terenowego NSZZF i PW przy ZK Gębarzewo pod patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 16 zespołów. Gościnnie udział wzięły drużyny Biura Poselskiego Tadeusza Tomaszewskiego, GnieĽnieńskiej Policji, Emeryci Służby Więziennej oraz Prokuratury Rejonowej w GnieĽnie. Turniej rozgrywany był  systemem 501 double out do 2 wygranych legów. Drużyny składały się z 3 zawodników.  Zawody  obfitowały w wiele sportowych emocji, które do końca rozgrywek trzymały w napięciu wszystkich uczestników. Po zaciętych pojedynkach w finale spotkały się zespoły ZK Potulice I i Drużyna Emerytów Służby Więziennej. Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie mimo starań Drużyny Emerytów nie byli oni w stanie przeciwstawić się najlepszej tego dnia ekipie ZK Potulice I która wygrała zawody nie ponosząc porażki.  Duże umiejętności uczestników turnieju jak ich wola walki oraz sportowy charakter sprawiły, że zawody stały na bardzo wysokim i ciekawym poziomie.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!!!

Klasyfikacja końcowa

1, ZK Potulice I ? Puchar posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego

2, Emeryci ? Puchar Radnego Miasta Gniezna Stanisława Dolacińskiego

3, A¦ Nowa Sól I ? Puchar Organizacji Terenowej NSZZFiPW w ZK Gębarzewo

4, ZK Koziegłowy

5, ZK Rawicz

5, A¦ Nowa Sól II

7, ZK Gębarzewo I

7, ZK Gębarzewo II

9, ZK Potulice II

9, Policja Gniezno

9, A¦ ¦roda Wlkp

9, Prokuratura Rejonowa Gniezno

13, Drużyna Zarządu Okręgowego NSZZFiPW

13, Drużyna Biura Poselskiego

13, A¦ Nowa Sól III

13, A¦ Szamotuł

Wszyscy uczestnicy otrzymali Dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Dodatkowo zgodnie z Regulaminem Turnieju przyznano nagrody indywidualne

Nagroda Przewodniczącego NSZZFiPW w ZK Gębarzewo za  najwyższy osiągnięty wynik

 Kolega Tomasz Petela A¦ Nowa Sól – 140 pkt

Nagroda Przewodniczącego NSZZFiPW w ZK Gębarzewo za najwyższe zamknięcie

 Kolega  Marcin Bębnista ZK Potulice – 80 pkt.

Nagrody w imieniu organizatorów wręczył Wiceprzewodniczącyo Zarządu  Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu NSZZF i PW kolega Dariusz Mieczyński.