Finał akcji „Żonkilowe Pola Nadziei”

 

W dniu 22 kwietnia na terenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu odbył się finał akcji „Żonkilowe Pola Nadziei”. Współorganizatorami imprezy był Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa reprezentowany przez Przewodniczącego Z.G. Wiesława Żurawskiego i Zastępcy Przewodniczącego Krzysztofa Frątczaka oraz organizacje Terenowe z Iławy , Krzywańca , Zielonej Góry , Ostrowa Wlkp. i Poznania.
Koledzy związkowcy z Iławy i Krzywańca udostępnili cieszące się ogromnym zainteresowaniem dmuchane zjeżdżalnie , zamki i trampolinę do zabawy dla najmłodszych uczestników festynu , które dostarczyły dzieciakom wiele frajdy. Koledzy z Ostrowa Wlkp. zaproponowali przejażdżki quadem , ogromną ciężarówką oraz pokonywanie odcinków wewnętrznej drogi na terenie ośrodka technikami rajdowymi w sportowych samochodach prowadzonych przez kierowców rajdowych.
Dla zainteresowanych kol. Dariusz Mieczyński z organizacji terenowej działającej w Zielonej Górze przygotował ulotkę informator przybliżający tematykę dotyczącą działalności związkowej. Z ramienia Zarządu Okregowego w Poznaniu całość działań związkowych organizował i koordynował Dariusz Grajczyński z Z.T. w Poznaniu.
Główny organizator z COSSW w Kaliszu Pani Komendant Danuta Kalaman , Kierownik dz. Organizacji i Obsługi Szkolenia Pani Joanna Kempa oraz Prezydent Miasta Kalisza Pan Janusz Pęcherz wysoko ocenili poziom realizacji przyjętych przez stronę związkową działań , czego wynikiem było pisemne podziękowanie dla Przewodniczącego Zarządu Okregowego w Poznaniu kol. Dariusz Kabzy.
Członkowie Zarządu Okregowego w Poznaniu składają podziękowania koleżance Magdalenie , Grzegorzowi i Bartkowi z Krzywańca , koledze Wojtkowi i Dariuszowi z Zielonej Góry , koledze Krzyśkowi z Ostrowa Wlkp. za zaangażowanie w sprawny przebieg imprezy . Szczególne podziękowania pragniemy złozyć Przewodniczącemu organizacji związkowej z Iławy Edwardowi  Jasikowi i kolegom którzy przybyli z tej organizacji czyli obu Grzegorzom i Piotrowi.
Ze Związkowym Pozdrowieniem Zarząd Okręgowy w Poznaniu.

ZAPRASZAMY DO GALERII „Żonkilowe Pola Nadziei”

p1060857_medium

p1060858_medium

p1060869_medium